ME E “NXEHTË” SE KURRË/ Kejvina hap këmbët mes plazhit dhe… (FOTO) – AlpeGossip
ME E “NXEHTË” SE KURRË/ Kejvina hap këmbët mes plazhit dhe… (FOTO)

ME E “NXEHTË” SE KURRË/ Kejvina hap këmbët mes plazhit dhe… (FOTO)

Na çmendi fare.

Kejvina Kthella ka hedhur një fotografi në Instagram ku temperaturat te meshkujt mbase i ka bërë mbi 40 gradë celsius, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, ajo shihet se është në plazh dhe kishte hapur këmbët.

Nga ana tjetër, gjoksi i saj dukej sikur do të shpërthente.

View this post on Instagram

Heavens nastiest Angel 👼🏼

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on