“CASUAL”/ Ja 5 mënyra si ta kombinoni një “fustan-pulovër” këtë dimër (FOTO) – AlpeGossip
“CASUAL”/ Ja 5 mënyra si ta kombinoni një “fustan-pulovër” këtë dimër (FOTO)

“CASUAL”/ Ja 5 mënyra si ta kombinoni një “fustan-pulovër” këtë dimër (FOTO)

Fustanet pulovër janë një veshje e rëndësishme e gardërobës së dimrit dhe zgjidhja më perfekte për mëngjeset e vona.

Kombinojeni me një xhaketë lëkure për një paraqitje më “casual” ose çizme sipër gjurit për një veshje më të veçantë.

Si duhet ta kombinoni një fustan pulovër këtë sezon? Ja 5 mënyra: