Marin aVjollca tregon “specialitetin” e saj! Shikoni çfarë gatuan për Getin në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
Marin aVjollca tregon “specialitetin” e saj! Shikoni çfarë gatuan për Getin në shtëpi (FOTO)

Marin aVjollca tregon “specialitetin” e saj! Shikoni çfarë gatuan për Getin në shtëpi (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca na ka treguar një anë të saj që nuk e dinim.
Gjithmonë kemi parë Marinën vajzën e bukur të ekranit, që asnjëherë nuk zhgënjën me daljet e saj.

Por në postimin më të fundit, ajo ka treguar se është e zonja në kuzhinë.

Specialiteti i moderatores janë pastat dhe këto që ka treguar në postimin e fundit duken shumë të shijshme.