”QYQJA, LEDRI ËSHTË KY MI?” Elvana Gjata bën reagimin epik kur sheh këngëtarin (VIDEO) – AlpeGossip
”QYQJA, LEDRI ËSHTË KY MI?” Elvana Gjata bën reagimin epik kur sheh këngëtarin (VIDEO)

”QYQJA, LEDRI ËSHTË KY MI?” Elvana Gjata bën reagimin epik kur sheh këngëtarin (VIDEO)

Elvana Gjata, Ledri Vula dhe Kida ndodhen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të performuar në disa koncerte që po mbahen për festat e fundvitit. Të tre kanë postuar së fundmi shpesh foto e video me njëri-tjetrin.

Në videon e fundit Elvana shfaqet duke u rregulluar para pasqyrës dhe më pas largohet. Mirëpo kur sheh Ledrin të ulur në një kolltuk, Elvana habitet dhe kthehet për ta parë. “Qyqja Ledri është ky mi?”, shkruan Elvana krah kësaj videoje të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

View this post on Instagram

Elvana: Qyqjaaa Ledri është ky mi?😂

A post shared by Xing.al (@xing.al) on