Me siguri e keni harruar! Shikoni si dukej Luana Vjollca në Big Brother krah Bjordit (FOTO) – AlpeGossip
Me siguri e keni harruar! Shikoni si dukej Luana Vjollca në Big Brother krah Bjordit (FOTO)

Me siguri e keni harruar! Shikoni si dukej Luana Vjollca në Big Brother krah Bjordit (FOTO)

Me siguri ju nuk e mbanit mend aspak Luana Vjollcën në shtëpinë e Big Brother
Në fakt moderatorja ka qenë atje, jo si banore por si velinë. Ajo ka qenë pjesë e një loje që i është bërë banorëve të shtëpisë në atë kohë ku fitues kanë dal Bjordi dhe Arjoni. shkruan Metropol 24.

Luana vërtet që ka ndryshuar shumë nga ato vite. Në publikimet e asaj kohe ajo duket brune dhe me shumë kilogramë më pak. Ndërsa tani është një bionde me forrma të rrumbullakosura dhe të parrezistueshme.

Më poshtë ka disa nga fotot e shkëputura nga videot e Big Brother.