Si më sheh nga aty sipër? Çiftet e showbiz-it shqiptar që kanë diferencë të theksuar në gjatësi – AlpeGossip
Si më sheh nga aty sipër? Çiftet e showbiz-it shqiptar që kanë diferencë të theksuar në gjatësi

Si më sheh nga aty sipër? Çiftet e showbiz-it shqiptar që kanë diferencë të theksuar në gjatësi

Ndodh shpesh të shohim çifte që kanë diferencë të madhe në gjatësi midis tyre, një detaj ky që herë pas herë komentohet nga të tjerët, por që nuk ndikon aspak në ecurinë e raportit apo të marrëdhënies së tyre.

Thonë se dashuria është e verbër dhe aq më tepër për disa centimetra më shumë apo më pak në gjatësinë midis partnerëve. Ato janë thjesht numra që nuk e cënojnë aspak ndjenjën dhe afeksionin e një çifti.

Më poshtë po ju sjellim një listë me çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar që kanë diferencë të theksuar në gjatësi.

Rudina Magjistari dhe Xhavit Bajrami

Enada Hoxha dhe Gerd Vaso

Aurela Basha dhe Lulëzim Basha

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi

Anila Beko dhe Ardit Gjebrea

Vera Grabocka dhe Timo Flloko

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj

Linda Rama dhe Edi Rama

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman

Elia Zaharia dhe Leka Zogu

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Liri Berisha dhe Sali Berisha

Nora Klosi dhe Blendi Kolosi

Rudina Xhunga dhe Dritan Hila

Arjana Fullani dhe Ardian Fullani

\revistawho.com