“LEHTËSIM NGA TRAUMAT E SHKAKTUARA…”/ Meri Shehu jep lajme të mira për të gjithë shenjat e horoskopit – AlpeGossip
“LEHTËSIM NGA TRAUMAT E SHKAKTUARA…”/ Meri Shehu jep lajme të mira për të gjithë shenjat e horoskopit

“LEHTËSIM NGA TRAUMAT E SHKAKTUARA…”/ Meri Shehu jep lajme të mira për të gjithë shenjat e horoskopit

‘Fundjava e fundit per Muajin mars dhe ne kete periudhe te veshtire lehtesimi i Traumave do jete i rendesishem.Nga njera ane ndikimi i cliesise zjarr dhe ajer dhe nga ana jeter kombinimet e planeteve me asteroidet e Kentaurve do jene te fuqishem. Xiron do jete afer Diellit ne Dash dhe Aferditen ne Dash. Asteroidi Okurroi do jete ne takim me Nesso ne Peshk. Vianor do jete ne takim me lidhjen veriore te henes ne Binjak dhe Marsin ne Binjak .O Kilaros dhe Medusa eshte ne kundershtim me Plutonin ne Bricjap. O Thierus eshte paralel me Neptunin ne Peshk .Shtate asteroidet me te rendesishem te Kentaurve na flasin. Nderkohe kemi henen e Plote ne Peshore dhe duhet te ruajme ekuilibrat me lehtesimin e traumave. Si e nenekuptojme lehtesimin e traumave ??

5Mendimet tona negative dalin si pengese dhe eresojne ndricimin e henes se Plote ne Peshore ne mbremjen e se Dieles 6Drita shpirterore rrezikon nga energji te errta ,ndikime negative dhe mendime pesimiste ,fobi dhe fiksime. Mbremjen e se Dieles Hena e plote ne Peshore do sjelle mesazhe te rendesime Por do flasim ne shkrimin e rradhes per kete ndikim ‘ ka shkuar në postim astrologia.

Dashi Nje lehtesim nga nje traume e shkaktuar ne femijeri apo ne dashuri do vij kete fundjave per ju Ky lehtesim do beje te jeni me te cliruar nga komplekset

Demi Pervoja te veshtira nga endrat e kqija apo energjite negative qe ju kane semurur shpirtin do fillojne te lehtesohen per shenjen tuaj dhe kjo do sjell perparim ne plane e jeten tuaj

Binjaket Probleme te shkaktuara nga trauma te mos realizimit ne shoqeri e qellime si dhe reputacionit te ulet do ndreqen kete periudhe dhe do merrni inisiativa te rendesishme

Gaforrja Trauma te shkaktuara ne familje nga nena apo nga babai do gjejne nje zgjidhje apo do marrin nje pergjigje qe ju te vazhdoni perpara ne karriere apo ne martese

Luani Ceshtje te veshtira qe ju kane lodhur me ligjin shkollen udhetimet apo nje femije apo nje martese te dyte apo qe i keni dhene nje shans te dyte do sqarohen dhe do merrni me guxim

Virgjeresha Ceshtje te ndjenjave te forta shpirterore dhe erotike qe ju kane traumatizuar do ju clirojne nga kapja e fuqishme qe ju kane bere duke ju bere debitore ndaj vetes tuaj per shume vite Po keshtu ceshtje borxhesh do qetesohen

Peshorja Jeni afer drites por keni akoma perball nje traume te shkaktuar nga nje partner ne cift bashkepuntor apo antagonistet tuaj .Do arrini ti kaperceni per te gjetur paqen me veten tuaj

Akrepi Trauma qe lidhen me punen dhe jeten e perditshme qe ju ka trazuar me paqendrueshmerine e saj do sqarohen Po keshtu edhe trauma qe lidhen me shendetin

Shigjetaret

Jeni ne fazen ku frika dhe fobia ti perkushoheni nje ndjenje apo marrdhenie erotike duhet te kapercehet pasi ju eshte kthyer ne traume dhe nuk po jetoni dot jeten dhe forcen tuaj krijuese

Bricjapi

Nje veshtiresi ne jeten familjare qe lidhet me marrdheniet me dike te afert dhe ku keni kapercyer kufirin e familjaritetit do filoj te lehtesohet per ju si barre e rende qe ju ka rene

Ujori

Deshira per te komanduar me zgjuarsine tuaj ju eshte kthyer ne traume qe nuk e gjeni dot dike me aftesite tuaja Sot kjo traume do lehtesohet duke pranuar edhe njerez qe nuk jane ne nivelin tuaj te inteligjences po mund te kene nje talent tjeter

Peshqit

Ideja e heroit qe e keni ne subkoshience ju eshte kthyer ne traume qe tashme do ta kaperceni pasi cdo heroizem mbart jo vetem sakrifice por edhe falimentim