“VAJZAT E MIRA SHKOJNË NË PARAJSË”/ Me të brendshme dhe në super formë, Belinda tregon si po e kalon karantinën (FOTO) – AlpeGossip
“VAJZAT E MIRA SHKOJNË NË PARAJSË”/ Me të brendshme dhe në super formë, Belinda tregon si po e kalon karantinën (FOTO)

“VAJZAT E MIRA SHKOJNË NË PARAJSË”/ Me të brendshme dhe në super formë, Belinda tregon si po e kalon karantinën (FOTO)

Belinda Dragoti ka marrë vëmendjen e mijëra ndjekësve mbrëmjen e sotme me fotot e reja. Modelja bukuroshe ka pozuar në vaskë, e relaksuar teksa shijon një gotë shampanjë.

Me të brendshme dhe në super formë, Belinda shfaqet e rrethuar me petale trëndafili dhe në një ambient romantik.

Modelja e ka shoqëruar postimin me shprehjen: “Vajzat e mira shkojnë në parajsë, vajzat e këqija kanë shijen e parajsës”.