NGA GIGI HADID TE JENNIFER ANISTON/ 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset me një xhaketë për këtë vit – AlpeGossip
NGA GIGI HADID TE JENNIFER ANISTON/ 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset me një xhaketë për këtë vit

NGA GIGI HADID TE JENNIFER ANISTON/ 5 mënyra si t’i kombinojmë xhinset me një xhaketë për këtë vit

Kur bëhet fjalë për veshjet moderne, xhaketa renditet në atë listë të gjërave të domosdoshme për këtë vit.

Natyrisht, që xhinset futen në atë kategori të veshjeve thelbësore dhe kur i bëjmë të dyja bashkë, le të themi që del një nga pamjet klasike më në modë të kohëve të fundit.

Të famshëm si Hailey Bieber, Gigi Hadid apo Jennifer Aniston kanë shfaqur interes ndaj këtij kombinimi gjatë muajve të fundit.

Dhe për fatin tonë të mirë na kanë dhënë ide sesi të veshim xhinset me xhaketat për t’u dukur me plot stil.

Shihni fotot e mëposhtme dhe frymëzohuni nga fashionistat e njohura:

Xhaketë e bardhë + Xhinse të zeza

Xhaketë e zezë saten + Xhinse të zbardhura

E gjitha me të zeza

Xhaketë treçerekshe e zezë + Xhinse blu + Çizme të kuqe

Xhaketë me kuadrate + Xhinse të zbardhura

/Whowhatwear