“ERDHE SI SHI NË JETËN TIME…”/ Fifi dedikim romantik Adisit (FOTO) – AlpeGossip
“ERDHE SI SHI NË JETËN TIME…”/ Fifi dedikim romantik Adisit (FOTO)

“ERDHE SI SHI NË JETËN TIME…”/ Fifi dedikim romantik Adisit (FOTO)

Fifi dhe Adisi prej kohësh tashmë po shijojnë historinë e tyre të dashurisë dhe nuk ngurrojnë që të ndajnë edhe në rrjete sociale momente me njëri tjetrin.

Së fundmi Fifi ka publikuar një foto në Instastory, ku shihet teksa e përqafon Adisin dhe i ka dedikuar disa fjalë tepër të ndjera.

'Erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen',

“Ti erdhe si shiu në jetën time, e ma shpërlave dhimbjen”, ka shkruar këngëtarja.