“KËMBËNGUL…”/ Ermal Mamaqi tregon disa nga këshillat që të duhen për të korrur sukses – AlpeGossip
“KËMBËNGUL…”/ Ermal Mamaqi tregon disa nga këshillat që të duhen për të korrur sukses

“KËMBËNGUL…”/ Ermal Mamaqi tregon disa nga këshillat që të duhen për të korrur sukses

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej kohësh ndan në Instagram me fansat e tij shprehje të autorëve të ndryshëm. Me natyrë motivuese dhe inspiruese ai publikon aq shumë shkrime saqë kjo na ka rënë në sy të gjithëve.

Mesa duket Ermali dëshiron që ndjekësit e tij të frymëzohen e të kenë dëshirën për t’i vizituar shpesh profilin. Dhe jo vetëm, suksesi që po arrin duket sikur i ka dhënë një gjendje reflektuese dhe vetvlerësuese për punën e bërë.

Disa nga mesazhet e shpeshta motivuese që Mamaqi poston janë: