U ZUNË PËR NJË DJALË/ Zbulohet “molla e sherrit” mes Einxhel Shkirës dhe dy modeleve – AlpeGossip
U ZUNË PËR NJË DJALË/ Zbulohet “molla e sherrit” mes Einxhel Shkirës dhe dy modeleve

U ZUNË PËR NJË DJALË/ Zbulohet “molla e sherrit” mes Einxhel Shkirës dhe dy modeleve

Moderatorja Einxhel Shkira njihet për personalitetin shpërthyes dhe për përgjigjet e drejtpërdrejta.

Së fundmi ajo është komentuar shpesh pas rra hjes së bujshme nga Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi.

Burime nga Tema bëjnë me dije se ‘molla e sherrit’ që Einxhel Shkira pati me modelet, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi, ishte për shkakun e një djali. Por kjo mbetet për t’u parë.

Ngjarja ndodhi disa javë më parë, teksa modelet Marashi dhe Kthella, shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debati degradoi në dhunë fizike mes tyre.