“DO MARTOHESHE ME MUA NËSE DO ISHA I PASUR?” Njihuni me PROPOZIMET më të “çuditshme”që morën VIP-at nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
“DO MARTOHESHE ME MUA NËSE DO ISHA I PASUR?” Njihuni me PROPOZIMET më të “çuditshme”që morën VIP-at nga fansat (FOTO)

“DO MARTOHESHE ME MUA NËSE DO ISHA I PASUR?” Njihuni me PROPOZIMET më të “çuditshme”që morën VIP-at nga fansat (FOTO)

Çudira nga më të ndryshmet ndodhin në rrjete sociale dhe më së shumti adresohen tek figurat e famshme të erkanit të cilët disponojnë edhe një numër të madh ndjekësish apo adhuruesish.

Kështu, një nga pyetjet më të shpeshta që i shohim në komente, intervista  apo rubrikën “Më pyet” të instagramit është edhe: “A do martoheshe me mua nëse…?”

Jo rrallë herë e kemi hasur në rrjete sociale e madje e me justifikime nga më të çuditshmet.

Nga Greta Koçi e deri tek Ermal Meta ja situatat që kanë vënë vipat në siklet:

Greta Koçi

Ermal Meta

Propozimi nga një fanse në koncertin e tij:

Rovena Stefa

Anxhela Martini

Arta Memedi

Roza Lati

Samanta Karavella

 

/AlpeNews.al