INSTAGRAMI QË “ÇMEND” VIP-AT/ Rudina shpallet fituese e sfidës së 10 viteve, ndryshimi i la të gjithë gojëhapur (FOTO) – AlpeGossip
INSTAGRAMI QË “ÇMEND” VIP-AT/ Rudina shpallet fituese e sfidës së 10 viteve, ndryshimi i la të gjithë gojëhapur (FOTO)

INSTAGRAMI QË “ÇMEND” VIP-AT/ Rudina shpallet fituese e sfidës së 10 viteve, ndryshimi i la të gjithë gojëhapur (FOTO)

Instagrami ditët e fundit është pushtuar nga fotot e 10 viteve më parë në kuadër të sfidës që ka çmendur VIP-at. Pjesë e kësaj sfide është bërë edhe aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj.

Rudina ka postuar një foto të 10 viteve më parë ku nuk shihet me të njëjtat linja trupore që ka sot, duke i lënë ndjekësit gojë hapur me ndryshimin.

Kujtojmë që e ftuar në “Xing me Ermalin”, muaj më parë, Rudina tregoi se dikur ishte mbipeshë, peshonte 89 kile.