“SI DY SHOQE TË NGUSHTA”/ Bieta Sulo shoqëron vajzën e Alban Dudushit në ditën e saj më të rëndësishme – AlpeGossip
“SI DY SHOQE TË NGUSHTA”/ Bieta Sulo shoqëron vajzën e Alban Dudushit në ditën e saj më të rëndësishme

“SI DY SHOQE TË NGUSHTA”/ Bieta Sulo shoqëron vajzën e Alban Dudushit në ditën e saj më të rëndësishme

Vajza e Alban Dudushit, Joelle ka patur mbrëmë maturën. Ka qenë Bieta ajo që e ka shoqëruar bukuroshen të bëhet gati për ditën e rëndësishme.

Alban Dudushi shoqëron vajzën në maturë dhe Bieta e

Moderatorja e ka treguar shpeshherë se ka një raport mjaft të mirë me vajzën e Albanit dhe kjo shihet edhe nga postimet e fundit ku si dy shoqe të ngushta ato kanë shkuar në parukeri së bashku.

Alban Dudushi shoqëron vajzën në maturë dhe Bieta e

“Te jemi te lumtur, per kete perpiqemi cdo dite. Por jane momente te vecanta ne jete kur e kupton. E fotografuar, kjo eshte pamja e saj per mua sot. J gati per ne mbremjen e matures (eshte ajo mosha 18 vjec qe mezi e ke pritur, se pas saj do te behet hatajaaaaa). E kam njohur me te vogel se Kroin sot dhe ja ku jemi: vitet kane fluturuar, ne jemi 4, 4 shoke ne dy skuadra, 2 shoqet e ngushta perballe skuadres se cunave”, shkruan Bieta krah një kolazhi fotosh me Joellen.

Alban Dudushi shoqëron vajzën në maturë dhe Bieta e