Olsi i BB9 paska një surprizë për biznesmenin e njohur: “Kur të vish nga Japonia e ke gati…”(FOTO) – AlpeGossip
Olsi i BB9 paska një surprizë për biznesmenin e njohur: “Kur të vish nga Japonia e ke gati…”(FOTO)

Olsi i BB9 paska një surprizë për biznesmenin e njohur: “Kur të vish nga Japonia e ke gati…”(FOTO)

Është një nga personazhet më të famshëm të edicionit të nëntë të Big Brother-it dhe femrat lënë kokën për të.

E kemi fjalën për Olsi Klosin, i cili së fundmi me anë të një postimi në Instagram ka bërë një urim të veçantë për kushëririn e tij, biznesmenin e njohur Fatmir Hysenbelliu.

“Happy B-Day o Coz. Tu plotësofshin të gjitha dëshirat që ke në jetë. Të uroj sa më shumë shëndet, lumturi në jetë. Ja kalofsh sa më bukur sot. Dhuratën ta kam bo gati kur të vish nga Japonia në Shqipëri. Atë shprehjen With The Best e di vet ti Hahahha”, -ka shkruar Olsi krah fotos me Fatmirin.

Në postimet në Insta djemtë i kemi parë të jenë goxha të lidhur me tyre dhe mesa duket përveç lidhjes familjarëve Olsi dhe Fatmiri qenkan dy miq të mirë.