“GATUAJ TI, SE NGA UNË DO HASH BUKË TË THATË”/ Kejvina Kthella ka një kërkesë për të dashurin e saj – AlpeGossip
“GATUAJ TI, SE NGA UNË DO HASH BUKË TË THATË”/ Kejvina Kthella ka një kërkesë për të dashurin e saj

“GATUAJ TI, SE NGA UNË DO HASH BUKË TË THATË”/ Kejvina Kthella ka një kërkesë për të dashurin e saj

Një ndër të ftuarat e kësaj jave në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën ka qenë Kejvina Kthella. Modelja ka dhënë një intervistë ndryshe nga herët e tjera, pasi këtë herë Thumb ka qenë me një mission: “Kejvina duhet të bënte punë fshati”.

E teksa gatuante byrekun, Kejvina është pyetur nga gazetarja nëse i ka bërë të dashurit ndonjë darkë romantike me qirinj.

“Me thënë të drejtën nuk jam tip I darkës me qirinj. E them që tani që burri im i ardhshëm do hajë vetëm sallatë dhe bukë thatë”.- ka thënë ajo duke qeshur.

Por pasi gazetarja e ka ngacmuar sërish nëse ajo preferon që i dashuri të gatuaj për të, Këjvina ka thënë : “Po pse jo”.

Kështu që, kusho qoftë burri i ardhshëm i Kejvinës, duhet të dijë të gatuajë.