I shkatërruan makinën me qëllim, Rozana Radi e tronditur: Si mund të jetë kaq i lig, do e… – AlpeGossip
I shkatërruan makinën me qëllim, Rozana Radi e tronditur: Si mund të jetë kaq i lig, do e…

I shkatërruan makinën me qëllim, Rozana Radi e tronditur: Si mund të jetë kaq i lig, do e…

Një ngjarje tronditëse i ka ndodhur ditën e sotme këngëtares dhe moderatores Rozana Radi, e cila e ka ndarë atë me ndjekësit në Instagram.

“Si mund të jetë kaq i lig shqiptare?! Shikoni si ma kanë bërë makinën! S’do lë kamera pa hapur e pa e gjetur nuk e lë!”-ka shkruar ajo në postimin në Insta Story ku shihet makina e gërvishur tërësisht në pjesën anësore, veprim i bërë dukshëm me qëllim.

“Do vë kamera në makinë e s’e plasa brenda mos më thënçin Rozana! S’e di si marrin frymë këta qyqarë!!!”-ka shkruar Rozana në postimin e radhës, duke lënë të kuptohet se këtë çështje nuk do ta lërë me kaq.