YOUNG ZERKA PUBLIKOI PROJEKTIN E RI/ Olsi Bylyku nxjerr zbuluar: Ja kujt ia kopjoi këngën (FOTO) – AlpeGossip
YOUNG ZERKA PUBLIKOI PROJEKTIN E RI/ Olsi Bylyku nxjerr zbuluar: Ja kujt ia kopjoi këngën (FOTO)

YOUNG ZERKA PUBLIKOI PROJEKTIN E RI/ Olsi Bylyku nxjerr zbuluar: Ja kujt ia kopjoi këngën (FOTO)

Këngëtari i njohur Young Zerka ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri të titulluar “Yalla”, i cili u prit mirë nga publiku shqiptar.

Teksa e dëgjonte këtë këngë në makinë, Olsi Bylyku ka filmuar veten dhe ka akuzuar me humor Young Zerkën se të drejtat e autorësisë ja kishte marrë gjyshes së tij.

“Young Zerka, të ka hedhur nëgjyq gjyshja ime se i kevjedhur autorësinë. Se një pjesë që ke bërë tek kënga, e përdor gjyshja ime me mbledh zogjtë: “Frrrr, frrrr”- thotë Olsi duke qeshur.

 

Olsi Bylyku from X on Vimeo.