“Ky është vetëm fillimi”/ Anxhela Peristeri zbulon surprizën e madhe (VIDEO) – AlpeGossip
“Ky është vetëm fillimi”/ Anxhela Peristeri zbulon surprizën e madhe (VIDEO)

“Ky është vetëm fillimi”/ Anxhela Peristeri zbulon surprizën e madhe (VIDEO)

Vetëm pak minuta më parë këngëtarja Anxhela Peristeri ka publikuar këngën e saj më të re me titullin “Shpirti ma di”, një baladë në bashkëpunim me Kledi Bahitin dhe ‘Threedots Production’. Përveç faktit që edhe njëherë tjetër Anxhela i ka bërë të gjithë për vete me vokalin e saj të fuqishëm, ajo zbulon edhe një surprizë. “Kënga ime më e re sapo doli! Ky është vetëm fillimi i një pune të jashtëzakonshme që do finalizohet me recitalin tim të parë në muajin nëntor”,-ka shkruar ajo. Siç edhe këngëtarja ka bërë të ditur, një punë voluminoze dhe shumë profesionale do të finalizohet shumë shpejt. Nëse jeni adhurues të muzikës që Anxhela prodhon do ta dëgjoni atë më ‘pastër’ se kurrë.