“GJITHMONË I JOTI”/ Lori Hoxha merr urimin më të bukur për Shën Valentin dhe jo nga Visi (FOTO) – AlpeGossip
“GJITHMONË I JOTI”/ Lori Hoxha merr urimin më të bukur për Shën Valentin dhe jo nga Visi (FOTO)

“GJITHMONË I JOTI”/ Lori Hoxha merr urimin më të bukur për Shën Valentin dhe jo nga Visi (FOTO)

Sot data shënon 14 shkrut dhe njerëzit nga mbarë bota festojnë Shën Valerntinin.

Edhe Lori Hoxha ka shpërndarë në llogarinë e saj urimin më të bukur për ditën e sotme nga nipi i saj London.

“Joji, gëzuar festën e Shën Valentinit, gjithmonë i joti!

London Noor Liço”.

Shkruhet në letrën kushtuar Lorit e cila me krenari e ka shpërndarë me fansat e saj.