Elvana sapo zbuloi një nga paraqitjet që do të ketë në klipin e ri (FOTO) - AlpeGossip
Elvana sapo zbuloi një nga paraqitjet që do të ketë në klipin e ri (FOTO)

Elvana sapo zbuloi një nga paraqitjet që do të ketë në klipin e ri (FOTO)

Elvana prej pak kohësh ndodhet në Tiranë ku si duket do të realizojë edhe klipin e saj më të ri.

Së fundmi ishte në Prishtinë dhe prej andej na zbulon edhe njërën ndër paraqitjet që do të ketë në klipin e ri. Ngjason me një stil retro duke na lënë të kuptojmë se e kësaj rryme do të jetë edhe kënga. Megjithatë, e mësuam që Elvana tashmë i zbulon të rejat në fomën e një puzzle-i ndaj na mbetet të presim rezultatin përfundimtar.