Oriola Marashi “tërbon” rrjetin! Del nga shtëpia me një këmishë nate transparente dhe pa reçipeta (VIDEO) – AlpeGossip
Oriola Marashi “tërbon” rrjetin! Del nga shtëpia me një këmishë nate transparente dhe pa reçipeta (VIDEO)

Oriola Marashi “tërbon” rrjetin! Del nga shtëpia me një këmishë nate transparente dhe pa reçipeta (VIDEO)

Modelja Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Ajo di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me pozat e saj provokuese, por edhe me komentet pikante që shkëmben me fansat e saj.

Dje modelja simpatike ka përfunduar ditën e tretë të realizimit të një seti fotografik dhe ka ndarë një foto edhe me fansat e saj në Instagram ku shfaqet më provokuse se kurrë më parë.

Mirëpo ajo ka menduar t’u dhurojë edhe miqve në Snapchat video në të duket shumë seksi.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke dalë nga një shtëpi ose ndoshta hoteli ku është akomoduar, me një këmishë nate transparente, pa reçipeta fare saqë duket kur i tundet gjoksi.

Sigurisht që nuk mund të mos jetë aq moskokëçarëse pasi ajo shihet duke rrotulluar kokën sa djathtas sa majtas për t’u siguruar që nuk po e sheh njeri.