“U KËNAQA SHUMË NË NJË DASMË QË ISHTE…”/ Jonida Vokshi zgjedh këtë mënyrë për të kujtuar përvjetorin e martesës (FOTO) – AlpeGossip
“U KËNAQA SHUMË NË NJË DASMË QË ISHTE…”/ Jonida Vokshi zgjedh këtë mënyrë për të kujtuar përvjetorin e martesës (FOTO)

“U KËNAQA SHUMË NË NJË DASMË QË ISHTE…”/ Jonida Vokshi zgjedh këtë mënyrë për të kujtuar përvjetorin e martesës (FOTO)

Një vit më parë, moderatorja simpatike Jonida Vokshi dhe regjisori Besnik Krrapi kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre. Jonida duket se është ndjerë nostalgjike për njē nga ditët më speciale për të dhe ka publikuar një foto nga ky moment.

“Si sot një vit më parë, u kënaqa shumë po shumë në një dasmë, që rezultoi të ishte e imja.

Faleminderit miq që na e keni bërë këtë të paharruar. Paçim edhe 100 përvjetore bashkë zemër”, shkruan Jonida krahas fotos me Besnikun. Kujtojmë se pak muaj më parë, Jonida dhe Besniku u bënë prindër për herë të parë të një vajze të quajtur Emi.