“A NUK JU MBANTE TË DYVE DERA…”/ Brad Pitt ngacmon Di Caprion për “Titanikun” – AlpeGossip
“A NUK JU MBANTE TË DYVE DERA…”/ Brad Pitt ngacmon Di Caprion për “Titanikun”

“A NUK JU MBANTE TË DYVE DERA…”/ Brad Pitt ngacmon Di Caprion për “Titanikun”

Leonardo DiCaprio është duke u përpjekur të promovojë filmin e tij të ri, “Once upon a Time In Hollywood”, por ai ka një “Titanik” problem.

Duket se njerëzit nuk mund ta ndalojnë duke i kërkuar atij pse Jack, karakteri i tij në filmin e vitit 1997, u ngri në oqean, në vend që të ngjitej në një derë lundruese goxha të madhe ku rrinte Rose, rol i portretizuar nga Kate Winslet.

Korrespondenti i MTV News Josh Horowitz bëri sërish pyetjen e ‘derës’ ndaj DiCaprios para “yjeve” të Hollivudit, Margot Robbie dhe Brad Pitt. Robbie pranoi se ajo kishte qenë e bezdisur nga e njëjta pyetje që kur pa “Titanik”.

Oh, zoti im, mendova. Më kujtohet kur zgurdulloja sytë kur isha vajzë, “, tha ajo. Por DiCaprio refuzoi të shkonte atje. “Nuk kam asnjë koment,” tha ai, i bezdisur.

Robbie nuk do ta linte atë, duke e quajtur atë “polemika më e madhe në kinemanë moderne“. DiCaprio me shaka shtoi: “Përfundimisht

Pse, Jack? Pse, Jack?

Pitt vuri re qartë që DiCaprio që nuk dëshironte të fliste dhe vendosi që plani i vetëm i veprimit ishte të këmbëngulte.

A mund ta ishit shtrydhur atje? A nuk mundnit? vijoi Pitt ngacmimin.

Asnjë koment,” u përgjigj DiCaprio.

Robbie gjithashtu kishte pyetje:”A e përmendët atë në atë kohë? A duhet ta bëjmë derën më të vogël? “, pyeti ajo, vetëm për ta mbyllur bisedën nga DiCaprio.

Drejtori i “Titanikut” James Cameron bëri shaka në vitin 2017 se Jack duhej të vdiste “sepse ashtu thuhej në faqen 147 [të skenarit] se Jack vdes. Shumë e thjeshtë. “Por askush nuk ka shpjeguar kurrë pse dy njerëz nuk mund të futeshin në atë derë. FAXWEB.AL