HISTORIA EMOCIONUESE/ Beniada takon mamanë dhe vëllanë, surpriza që përloti të gjithë – AlpeGossip
HISTORIA EMOCIONUESE/ Beniada takon mamanë dhe vëllanë, surpriza që përloti të gjithë

HISTORIA EMOCIONUESE/ Beniada takon mamanë dhe vëllanë, surpriza që përloti të gjithë

Mbrëmjen e sotme Beniada ka marrë një dhuratë të veçantë.

Në shtëpinë e Big Brother VIP ka hyrë mamaja duke surprizuar kështu Beniadën por edhe të gjithë spektatorët të cilët janë përlotur bashkë me të.