Djema merreni shtruar! Pas kësaj fotoje do ngeleni pa ”frymë”, Oriola Marashi pozon më ”hot” se kurrë më parë (FOTO) – AlpeGossip
Djema merreni shtruar! Pas kësaj fotoje do ngeleni pa ”frymë”, Oriola Marashi pozon më ”hot” se kurrë më parë (FOTO)

Djema merreni shtruar! Pas kësaj fotoje do ngeleni pa ”frymë”, Oriola Marashi pozon më ”hot” se kurrë më parë (FOTO)

Oriola dhe linjat e saj super seksi, gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e publikut. Duket qartë që modelja nuk e ka shumë problem t’i tregojë asetet e saj, gjë që e ka provuar disa herë.

Së fundmi Ori, ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi postoi disa foto ku shfaqej me gjoksin jashtë. Të njëjtën gjë ka bërë edhe sot “disi”.

Para disa minutash modelja seksi ka postuar një Instastory ku shfaqet e veshur shumë këndshëm ku në pah ka nxjerrë gjoksin e saj të bëshëm.

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme: