NEONI QË NA SHOQËROI GJATË VERËS/ Si e veshën VIP-et shqiptare dhe si ta vishni ju! (FOTOT) – AlpeGossip
NEONI QË NA SHOQËROI GJATË VERËS/ Si e veshën VIP-et shqiptare dhe si ta vishni ju! (FOTOT)

NEONI QË NA SHOQËROI GJATË VERËS/ Si e veshën VIP-et shqiptare dhe si ta vishni ju! (FOTOT)

Jemi shumë të sigurt që çdo ditë që keni dalë në rrugë ose çdo moment që keni hapur rrjetet tuaja sociale keni hasur një ngjyrë të ndezur. Ne thonjë, në veshje, në rrobabanjo, në aksesorë, në këpucë nuk ka rëndësi. Ajo çka ka rëndësi është se ka qenë gjithnjë e pranishme diku.

Ngjyrat e ndezura në fakt janë dhe do të jenë gjithmonë pjesë e sezonit të verës. Tërheqin vëmendje, duken fantastik në trupin e nxirë dhe ju bëjnë të dukeni të shëndritshme. Mund të vishen në mëngjes dhe të ndriçoni dhe ju bashkë me diellin ose mund ti vishni në darkë dhe thjesht të ndriçoni ju mes të gjithëve.

  

VIP-et tona e kanë preferuar shumë këtë trend dhe mesa duket nuk kanë ndërmend të heqin dorë. Ato kanë krijuar kombinime shumë seksi dhe janë dukur bukur në çdo mënyrë të mundshme.

Ne më poshtë do ju tregojmë disa nga kombinimet që na kanë mbetur në mendje.

Kida

Loredana

Tayna

Lori Hoxha

Sara Hoxha

Dhurata Dora

Rita Ora

Alesia Bami

Dafina Zeqiri

Luana Vjollca

Françeska Jaçe

Oriola Marashi

Rita Ora

Jonida Maliqi

 

Nëse në garderobën tuaj nuk ndodhet asnjë veshje ose aksesorë që përmban këto ngjyra ne ju themi se URGJENT duhet të merrni një.

/AlpeGossip.al