NUK JANË LULE/ Bora Zemani merr buqetën më të pazakontë ndonjëherë – AlpeGossip
NUK JANË LULE/ Bora Zemani merr buqetën më të pazakontë ndonjëherë

NUK JANË LULE/ Bora Zemani merr buqetën më të pazakontë ndonjëherë

Bora Zemani është cilësuar nga mediat rozë si personazhi i momentit. Ajo komentohet vazhdimisht për gjithçka, që nga lidhja e dashurisë që po shijon me Donald Veshajn deri te projektet televizive.

Së fundmi, Bora është e angazhuar me “Dancing Ëith The Stars”. Mirëpo, pas mbrëmjes së djeshme, ajo ka marrë edhe një dhuratë të pazakontë nga fansat. Zemani ka marrë më konkretisht dy buqeta, njëra me trëndafila të kuq dhe tjetra me hudhra, duke i befasuar të gjithë përveç moderatores.

Dy buqeta sot, por më e veçanta kjo buqeta me hudhra”, ka shkruar Bora përmbi postimin në Instastory./