E PAPRITUR/ Moderatorja “NGRE KËMBËT MBI TAVOLIN” tregon se çfarë…(FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Moderatorja “NGRE KËMBËT MBI TAVOLIN” tregon se çfarë…(FOTO)

E PAPRITUR/ Moderatorja “NGRE KËMBËT MBI TAVOLIN” tregon se çfarë…(FOTO)

Arjola Shehu është moderatorja që ju ka rrëmbyer zemrat shumë të rinjve.

Meqenëse është mësuar me të ftuarit dhe me pyetjet pikante për ta, moderatorja e “Kush vjen për drekë”, Arjola Shehu, ka marrë pak edhe nga hilet e tyre.

Ajo ka arritur që të fitojë simpatinë e publikut dhe ka arritur të tërheqë vëmendjen nga përkushtimi i saj në punë, përpos kësaj së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku duket së është bërë një “vajzë e praptë”. Në këtë foto shohim se Arjola ka ngritur këmbët mbi tavolin duke shkruajtur: “Më thuaj tre fjalë”

Vallë çfarë dëshiron ajo?

Përgatiti: AlpeNews.al