DITË E TRISHTË PËR RUDINA MAGJISTRIN/ Humb mikeshën nga COVID-19: U prehsh në paqe… – AlpeGossip
DITË E TRISHTË PËR RUDINA MAGJISTRIN/ Humb mikeshën nga COVID-19: U prehsh në paqe…

DITË E TRISHTË PËR RUDINA MAGJISTRIN/ Humb mikeshën nga COVID-19: U prehsh në paqe…

Moderatorja Rudina Magjistari mes dhimbjes së madhe ka ndarë në rrjetet sociale lajmin e trishtë të humbjes së kuzhinieres së njohur shqiptare, Fikrioje Ukcellit, si pasojë e infektimit nga COVID-19.

“U prehsh ne paqe znj. Ceka! E nderuar qe te kam njohur, admiruar artin tend te kuzhines dhe fisnikerine tende njerezore! Do ti mungosh Prishtines e Tiranes! #RIP #FikrijeUkcelli #ZonjaCeka”, shkruan Magjistari.