“T’HA KRET”/ Fero nuk përmbahet kur sheh këtë pozë të Arbenitës (FOTO) – AlpeGossip
“T’HA KRET”/ Fero nuk përmbahet kur sheh këtë pozë të Arbenitës (FOTO)

“T’HA KRET”/ Fero nuk përmbahet kur sheh këtë pozë të Arbenitës (FOTO)

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara në media e rrjete sociale që prej ditës kur u zbulua lidhja e tyre të cilën për disa kohë e kishin mbajtur të fshehtë.

Tanimë çifti nuk i kursen fotot me njërit-tjetrin dhe as dedikimet e komentet e ëmbla.

Foto e fundit e postuar në Instagram nga Arbenita duket se i ka pëlqyer shumë Feros, komenti i të cilit ka rënë menjëherë në sy.

“T’ha krejt”, shkruan reperi. “Po vij”, ja kthen Arbenita.