S’JANË MË BASHKË? Fero dhe Arbenita fshijnë njëri-tjetrin nga “Instgrami” (FOTOT) – AlpeGossip
S’JANË MË BASHKË? Fero dhe Arbenita fshijnë njëri-tjetrin nga “Instgrami” (FOTOT)

S’JANË MË BASHKË? Fero dhe Arbenita fshijnë njëri-tjetrin nga “Instgrami” (FOTOT)

Marrëdhënia e tyre është kthyer ndër më të komentuarat në media, ndërsa Arbenita dhe Fero ndër çiftet më të ndjekur në rrjete sociale.

Shpeshherë lidhjen e tyre e kanë quajtur “telenovelë”, për shkak të ndarjeve e ribashkimeve të shumta, deklaratave të dashurisë e thumbave që i hedhin ndonjëherë njëri-tjetrit.

Telenovela vazhdon ende, pasi çifti ka pasur krizën e radhës.

Nuk e dimë ç’ndodhi krejt papritur, por Arbenita dhe Fero nuk ndiqen më në Instagram.

 

Vetëm pak ditë pasi ndanë foto e video teksa kalonin kohë së bashku e dukeshin tepër të dashuruar, por gjërat duket se s’kanë shkuar siç duhet.

Cifti duhet të ketë pasur ndonjë zënkë dhe këtë e treguan rrjetet sociale!

Me siguri kjo duhet të jetë thjesht diçka e radhës dhe shumë shpejt do t’i shohim sërish bashkë, sikur asgjë të mos kishte ndodhur mes tyre.

Kështu e ka dashuria!