Mos ndoshta këto pamje tregojnë se Armina Mevlanin dhe Viola Spiron do t’i shohim në të njëjtin projekt televiziv? (FOTO) - AlpeGossip
Mos ndoshta këto pamje tregojnë se Armina Mevlanin dhe Viola Spiron do t’i shohim në të njëjtin projekt televiziv? (FOTO)

Mos ndoshta këto pamje tregojnë se Armina Mevlanin dhe Viola Spiron do t’i shohim në të njëjtin projekt televiziv? (FOTO)

Tashmë që dhe koha është më e mirë dhe ditët e plazhit afrohen, me siguri që të gjithë presim fotot me bikini të personazheve të njohura, të cilat në këto raste, nuk i kursejnë t’i ndajnë me të gjithë kombinimet e tyre në Instagram.

Kështu menduam edhe kur pamë pamjet që kanë shpërndarë ditën e djeshme blogerja Armina Mevlani dhe moderatorja Viola Spiro, të cilat të dyja kanë pozuar ditën e djeshme në detin e Vlorës.

Por ajo që na ka bërë kurioze është se na duket se të dyja bukuroshet kanë zgjedhur të njëjtin vend për të pozuar e për të shkrepur fotot e tyre të plazhit. Me sa mund të kuptojmë bëhet fjalë për një projekt pasi me vete vajzat kanë pasur kuratore imazhi dhe fotografë profesionistë si Endrit Mërtiri.

Të jetë vallë një projekt që do të bashkojë Arminën dhe Violën? Interesante do të ishte.