ULËRIMA DHE THYERJE GOTASH/ Çfarë ndodhi mbrëmë mbas spektaklit në Big-Brother VIP – AlpeGossip
ULËRIMA DHE THYERJE GOTASH/ Çfarë ndodhi mbrëmë mbas spektaklit në Big-Brother VIP

ULËRIMA DHE THYERJE GOTASH/ Çfarë ndodhi mbrëmë mbas spektaklit në Big-Brother VIP

Spektakli i mbrëmshëm ka krijuar debate të forta mes banorëve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pavarësisht se kanë qënë duke shijuar një darkë pas prime-t, mesa duket debatet mes banorëve nuk kanë të ndaluar. Kanë qenë disa banorë që janë përfshirë në diskutime ekstreme, si Erjola, Meritoni, Romeo, Juli, Roza dhe Françeska.

Përveçse ulërimave mes njëri-tjetrit, situata ka agravuar edhe mes thyerje gotash, veprim ky i bërë nga Roza dhe Françeska.

Ndërkohë që Juli dhe Romeo kanë qenë duke debatuar me tone të larte, pasi ky i fundit ka akuzuar Julin se po përdor vajzat, kryesisht Rozën, duke e konsideruar një zero.

Nisur nga kjo zhurmë e madhe, Roza ka nisur të bërtasë: “Boll, mjaft, boll”.

 

VIDEO