“DO DAL UNË, S’KA…”/ Claudio bisedon me Ilirin: Nuk e di çfarë… – AlpeGossip
“DO DAL UNË, S’KA…”/ Claudio bisedon me Ilirin: Nuk e di çfarë…

“DO DAL UNË, S’KA…”/ Claudio bisedon me Ilirin: Nuk e di çfarë…

Claudio ka biseduar me Ilirin në lidhje me nominimet.

Ai është një ndër banorët e nominuar bashkë me Ilirin,Einxhel dhe Arjolën.

“Do dal unë,s’ka rrugë tjetër,”-tha Claudio.

“Nuk e di çfarë të të them me të vërtetë”,- i tha Iliri.