“NË KËTË 30-VJETOR NDIHEM…”/ Bora Zemani thotë se është mirë pa Donaldin: Jam e përmbushur në çdo aspekt – AlpeGossip
“NË KËTË 30-VJETOR NDIHEM…”/ Bora Zemani thotë se është mirë pa Donaldin: Jam e përmbushur në çdo aspekt

“NË KËTË 30-VJETOR NDIHEM…”/ Bora Zemani thotë se është mirë pa Donaldin: Jam e përmbushur në çdo aspekt

Para pak ditësh, Bora Zemani mbushi 30 vjeç dhe sigurisht nuk kaloi pa një festë madhështore. Me një ambient përrallor dhe shumë miq, kolegë dhe të famshëm, moderatorja e shijoi në maksimum natën e saj. Ishte një festë dinjitoze për të shënuar tre dekada jetë, dhe nuk munguan as pamjet për publikun.

Atmosferën e ndezën Bruno dhe Klajdi, me muzikë të mirë gjatë gjithë mbrëmjes. Duke folur për Prive, moderatorja tha se ndihet shumë e lumtur që ka pranë njerëzit e saj të dashur ndërsa përcolli dhe një mesazh për gjithë situatën në të cilën është përfshirë kohët e fundit për shkak të Donaldit.

(VIDEO) I kënduan këngën që Donaldi shkroi për të,

Ishte dhe një nga arsyet pse doja ta organizoja në mënyrë të tillë. Në këtë 30 vjetor ndihem shumë e përmbushur. Kam afër vetes familjen, miqtë e mi të ngushtë, miq të tjerë që i kam njohur gjatë rrugës dhe ndihem shumë e lumtur që kanë ardhur të gjithë. Tregon një shenjë respekti për njëri-tjetrin. Jam shumë e lumtur, nga të gjitha anët ndihem e përmbushur plotësisht.”, tha Bora.

(VIDEO) I kënduan këngën që Donaldi shkroi për të,

(VIDEO) I kënduan këngën që Donaldi shkroi për të,

 

(VIDEO) I kënduan këngën që Donaldi shkroi për të,