“LEK SI NË TALLAVA”/ Reperi shqiptar “sulmon” kolegët me këngën e re (FOTO) – AlpeGossip
“LEK SI NË TALLAVA”/ Reperi shqiptar “sulmon” kolegët me këngën e re (FOTO)

“LEK SI NË TALLAVA”/ Reperi shqiptar “sulmon” kolegët me këngën e re (FOTO)

Reperi i njohur nga Shkodra, Don Phenom ka sjellë projektin më të ri muzikor “Lek si n’tallava”. Këtë herë, artisti ka vendosur të vijë solo duke treguar talentin e tij për të bërë rap.

Në tekstin e shkruar nga vetë Don Phenom, flitet për femra, jetë luksoze dhe para. Nuk mungojnë thumbimet e tij për estradën.

Don Phenom po e vërteton me sukeset në muzikë se është epoka e tij. Pritet që “Lek si n’tallava” të jetë hiti i tij i rradhës.