“E BËRI PRAPË”/ Demi Rose provokon me “asetet e bujshme” (FOTO) – AlpeGossip
“E BËRI PRAPË”/ Demi Rose provokon me “asetet e bujshme” (FOTO)

“E BËRI PRAPË”/ Demi Rose provokon me “asetet e bujshme” (FOTO)

Modelja e njohur, Demi Rose jo më kot është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Ajo sjell imazhe dhe video të shumëllojshme, duke mos lënë anash edhe ato provokuese për të cilat pëlqehet më shumë nga fansat.

E tillë shfaqet edhe në foton e fundit teksa provokon fansat në një palë bikini të zeza ku si fokus ka asetet e bujshme trupore.

Rose vazhdon të deklarohet ‘single’, pasi rrallë herë përflitet për jetën e saj private.