E GUXIMSHME/ Nuset i vendosin flakën fustanit të nusërisë për foton perfekte – AlpeGossip
E GUXIMSHME/ Nuset i vendosin flakën fustanit të nusërisë për foton perfekte

E GUXIMSHME/ Nuset i vendosin flakën fustanit të nusërisë për foton perfekte

Dy nuse kanë vendosur të marrin përsipër një rrezik të madh për të realizuar foton perfekte të dasmës.

Ato kanë tronditur të ftuarit, ndërsa i vunë flakën një pjese të shtuar të fustanit të nusërisë, ndërsa pozonin para kameras.

Ndërsa ‘fustani’ i tyre ishte i përfshirë nga flakët, Prill Choi dhe Bethany Byrnes nga Iowa, realizuan fotot fantastike për të shënuar dashurinë e tyre.

Nueset mbanin veshur një pjesë të shtuar fustani që mund të hiqej lehtë kur zjarri filloi ti afrohej trupit të tyre.