“BIG BROTHER” NIS ME DEBAT/ Balina i kthehet Palomës: Po shfrytëzon… – AlpeGossip
“BIG BROTHER” NIS ME DEBAT/ Balina i kthehet Palomës: Po shfrytëzon…

“BIG BROTHER” NIS ME DEBAT/ Balina i kthehet Palomës: Po shfrytëzon…

Ka startuar nata e katërt e “Big-Brother VIP” me shumë tensione mes konkurentëve.

Kjo mbrëmje nisi me pakënaqësinë që Paloma ka ndaj Semit dhe Donaldit, ku ky i fundit reagoi në një mënyrë që Palomës nuk i pëlqu në momentin që ajo u shpall e pëlqyera e publikut.

Opinionistja Balina gjatë komentimitë të kësaj situate u shpreh se Paloma po i shfrytëzon disa gra dhe vajza aty brenda siç ishte dhe rasti i Semit.