E lindi foshnjen e saj në tualet/ Vajza nuk e dinte që ishte shtatzënë (FOTO) – AlpeGossip
E lindi foshnjen e saj në tualet/ Vajza nuk e dinte që ishte shtatzënë (FOTO)

E lindi foshnjen e saj në tualet/ Vajza nuk e dinte që ishte shtatzënë (FOTO)

Një nënë e ka sjelllë në jetë foshnjen e saj në tualet pasi nuk ja kishte fare idenë se ishte shtatzënë.

Kjo është historia e 29- vjeçares Sarah Bailey nga North Yorkshire, që deri në momentin e lindjes së fëmijës mendonte se kishte probleme me të dalët jashtë, madje i kishte kërkuar të ëmës t’i blinte edhe laksativë për t’i rregulluar procesin e jashtëqitjes. Kur vuri re se dhibja po i bëhej e padurueshme, Sarah vrapoi drejtë wc- së me një ndjesi të papërshkrueshme për të shtyrë.
Pas shumë shtrëngimesh 29- vjeçarja vuri re se diçka po dilte dhe ishte nëna e saj që konstatoi se e bija po sillte në jetë një bebe.

Menjeherë e ëma njoftoi bashkëshortin që thërriti ambulancën dhe kështu fëmija erdhi në jetë nga duart e sigurta të mjekëve.

Sarah nuk kishte ndjerë absoolutisht asgjë gjatë 9 muajve të shtatzanisë, ciklin e kishte patur të rregullt dhe vetëm pesha kishte qenë ajo që i kishte ndryshuar. E megjithatë një bebe tjetër nuk kishte qenë në planet e saj.