A KE SHPUAR B*THËN? Ppyetja epike që vuri në siklet Valerin e “Big Brother” – AlpeGossip
A KE SHPUAR B*THËN? Ppyetja epike që vuri në siklet Valerin e “Big Brother”

A KE SHPUAR B*THËN? Ppyetja epike që vuri në siklet Valerin e “Big Brother”

I ftuar mbrëmjen e sotmë në “Xing me Ermalin” është një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale prej vitesh, Valer Kolnikaj. Ndonëse njihet si model dhe si ish-banor i “Big Brother”, Valeri është edhe mjek.

Teksa fliste për profesionin e tij gjatë emisionit, Ermali e pyeti Valerin: “Ke shpuar ndonjë b*thë?”.

Valeri u vendos në siklet nga kjo pyetje e papritur dhe filloi të qeshte.

“Ke bërë ndonjëherë vaksinë?”, e pyeti sërish Ermali.

“Pyetje shumë interesante. Proçesi i vaksinimit është një proçes shumë i rëndësishëm për jetën e secilit prej nesh sepse të mbron nga infeksionet”, u shpreh Valeri.