“DO MË KESH GJITHMONË KRAH”/ Fjoralba Ponari i drejton fjalët e ndjera djalit të Einxhel Shkirës – AlpeGossip
“DO MË KESH GJITHMONË KRAH”/ Fjoralba Ponari i drejton fjalët e ndjera djalit të Einxhel Shkirës

“DO MË KESH GJITHMONË KRAH”/ Fjoralba Ponari i drejton fjalët e ndjera djalit të Einxhel Shkirës

Dihet tashmë se prej kohësh se Fjoralba Ponari dhe Einxhel Shkira kanë një shoqëri shumë të mirë me njëra-tjetrën. Së Einxhel konfirmoi se vogëlushi i saj ka ardhur në jetë disa ditë më parë dhe Fjoralba nuk mund të mos i dedikonte disa fjalë Trevit të vogël.

'Do më kesh gjithmonë krah', Fjoralba Ponari i drejton

“Një dashuri kaq të madhe në trup aq të vockël! Trev do më kesh gjithmonë krah në çdo sfidë që jeta do të të vërë përpara!”, ka shkruar moderatorja.