XHUPAT E FRYRË/ Ja veshjet me të cilat mund t’i kombinoni (FOTO) – AlpeGossip
XHUPAT E FRYRË/ Ja veshjet me të cilat mund t’i kombinoni (FOTO)

XHUPAT E FRYRË/ Ja veshjet me të cilat mund t’i kombinoni (FOTO)

Pyetja që po mundon shumë prej nesh është, “të veshim apo jo një xhup të fryrë?”.

E gjitha kjo është shumë e ndërlikuar sesa mendoni lidhur me kombinimin.

Çështja është që të dukemi të veshur në mënyrë të sofistikuar dhe të mos ndikojë negativisht në përmasat e trupit tonë.

Ka shumë mënyra sesi mund ta kombinoni një xhup të tillë nga përditshmëria te një një paraqitje që tërheq vëmendjen.

1.Visheni me një krah të nxjerr jashtë

2.Kombinoni një veshje ngjyrë të zezë me xhup metalizato

3.Xhupa që hapen te mëngët me zinxhir

4.Zgjidh një jelek

5.Një xhup i gjatë është zgjedhje perfekte

6.Kombinojeni me një bluzë me shkrime