ELEGANTE ME ATLETE/ Mënyrat super shik për të kombinuar atletet (FOTO) – AlpeGossip
ELEGANTE ME ATLETE/ Mënyrat super shik për të kombinuar atletet (FOTO)

ELEGANTE ME ATLETE/ Mënyrat super shik për të kombinuar atletet (FOTO)

Nëse menduat se atletet ishin vetëm për pas pune,veshje sportive,T-shirt dhe xhinse mendohuni sërish. Atletet qofshin ato Puma,Adidas ose stili klasik i Vans-ave nuk janë vetëm të rehatshme,por gjithashtu i paraprijnë modës dhe kanë përdorime dhe kombinime të shumta.

Në këto ditë të nxehta gocat veshin fustane,funde dhe jumpsuite të kombinuara me një palë atlete.

Redaksia e Alpenews.al ka sjellë disa mënyra shume stil si mund ti kombinoni atletet:

Më një fustan të fryrë

Me  fustan të zi sportiv

Me pantallona të gjera

Me pantallona të shkurtra dhe bluzë të shkurtër

Me fund të shkurtër

Me një kostum sportiv

Me xhaketë të gjerë

Me një bluzë të gjerë

Me fund poshtë gjurit

Me rroba sportive shumëngjyrëshe

Nga koka te këmbët xhins