”E LE ZEMRA SAPO DËGJON…”/ Besi na tregon frikën më të madhe të Xhensilës (VIDEO) – AlpeGossip
”E LE ZEMRA SAPO DËGJON…”/ Besi na tregon frikën më të madhe të Xhensilës (VIDEO)

”E LE ZEMRA SAPO DËGJON…”/ Besi na tregon frikën më të madhe të Xhensilës (VIDEO)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Ditën e sotme, Besi ka zgjedhur të postojë një video shumë për të qeshur. Aty duken të dy teksa ecin në rrugë dhe kur Xhensila dëgjon një qen që leh, trembet dhe del mbrapa Besit.

Ky i fundit videon që ka hedhur e ka shoqëruar me shkrimin: Vdiqaaaaaaaaaa hahahahahaaha, boft hajer kush e ka filmu, edhe pse fshehurazi, kjo tregon se Xhensilen e le zemra sapo degjon te lehuren e nje qeni. 😂😂😂.  Në pjesën e komenteve të qeshurat nga ndjekësit nuk mungojnë.

Mesa duket, bukuroshja i paska tepër frikë qentë. /AlpeGossip.al