MOMENTI TRONDITËS/ 20 vjeçarja përleshet me meshkuj në tren (VIDEO) – AlpeGossip
MOMENTI TRONDITËS/ 20 vjeçarja përleshet me meshkuj në tren (VIDEO)

MOMENTI TRONDITËS/ 20 vjeçarja përleshet me meshkuj në tren (VIDEO)

Ky është momenti tronditës kur një bandite femër shkatërron një shishe verë në mes të trenit në Londër.

Vajza rreth të 20-ve, u përfshi në një konfrontim të zemëruar me një grup djeshme në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

Chancery Lane merr shishen e verës nga një mik i saj dhe e përplas përtokë para se të kërcënonte meshkujt me të.

Grupi i burrave largohen prej saj në platformën e trenit, ndërsa vajza vazhdon të bërtasë.

Drama duket se ka filluar pas një grindjeje në fund të trenit, ku gratë po qëndronin.