"DO PI SA TË IKI PREJ KËTU"/ Kejvina ftohet në emision, por mendjen e ka tek alkooli (FOTO) - AlpeGossip
“DO PI SA TË IKI PREJ KËTU”/ Kejvina ftohet në emision, por mendjen e ka tek alkooli (FOTO)

“DO PI SA TË IKI PREJ KËTU”/ Kejvina ftohet në emision, por mendjen e ka tek alkooli (FOTO)

Pasditen e djeshme Kejvina Kthjella ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” të drejtuar nga moderatorja Bieta Sulo.

Ditë më parë sipas statistikave doli se Lezha ishte qyteti më pijedashës në Shqipëri.

E duke qenë se velina e “Xing Me Ermalin” është me origjinë nga ky qytet, Bieta e konsideroi si “përfaqësuesja më e mirë”.

Emisoni u shoqërua me batuta të shumta ku spikati një prej tyre të cilën Kejvina e shpërndau dhe në Instagram si video.

“Sa të dal prej këtu do iki të pi”, u shpreh Kejvina me shaka por ndoshta e ka pasur dhe me të vërtetë pasi kishte bërë dhe “tag” edhe mikeshën e saj Françeskën.