KUJT I SHKON MË SHUMË? Xhensila dhe Elhaida bëjnë xing me të njëjtën veshje (FOTO) – AlpeGossip
KUJT I SHKON MË SHUMË? Xhensila dhe Elhaida bëjnë xing me të njëjtën veshje (FOTO)

KUJT I SHKON MË SHUMË? Xhensila dhe Elhaida bëjnë xing me të njëjtën veshje (FOTO)

Ndodh shpesh që vajzat e showbizit të bëjnë “xing” me njëra-tjetrën. Këtë herë ka qenë rradha e dy bukurosheve shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe Elhaida Dani.

Dyshja janë shfaqur të veshura njëjtë, por me ngjyra të ndryshme. Bëhet fjalë për një xhaketë-fustan, të cilën Elhaida e ka veshur në klipin e këngës “Amore”.

Ndërkohë, Xhensila është shfaqur e veshur me të njëjtin model, por në ngjyrë të zezë, në videoklipin e këngës “Mëkati jem”.